Kviz 18.03. - pitanja i odgovori!

od Tamara, Tuesday 20 March 2012, 11:28 (pred 2709 dana) @ velimir

Ohoho, dragi ljudi, al ste se raspojasali....
No, da smanjimo malo napetosti. O pitanjima mozemo raspravljati na sasvim drugom nivou, a ne na ovome.
Bit sastavljenog kviza od strane raznolikih ekipa je tocno u tome, da kvizovi budu razliciti jedan od drugoga. Necu reci nista osobno kakav mi je koji (ciji) kviz jer je i moje znanje, kao i svih drugih ljudi takvo kakvo je, pa mi se samim tim kako koji kviz moze ciniti tezim ili laksim. Zelim naglasiti da je ljepota ovakvih kvizova upravo u tome da kvizovi moraju biti razliciti, pa cak i unutar istih kategorija. Mislim da je smisao pub kvizova zabava, ucenje i druzenje. Dakle, ako se uspijemo tu nedjelju navecer malo podruziti, zabaviti i nesto nauciti, uspjeli smo. Mislim da smo i prekjucer to dosta dobro obavili.
Pokazimo kolegijalnost i suzdrzimo se od komentara barem dok sve zainteresirane ekipe ne odrade "svoj" kviz i nadju se na mjestu sastavljaca pitanja i ne dobiju svoj feedback, onda cemo moci razgovarati o dosadnim, zabavnim, tezim ili laksim pitanjima jer je lako napadati dok ne dodjes na pozornicu i ne suocis se sa komentarima na licu mjesta.

Čitava tema:

RSS obavjest o temi